بسته جامع پرورش گوسفند

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش گوسفند استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای پرورش گوسفند و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

بسته جامع پرورش گوسفند

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  12500 تومان!          شماره مجوز: ۶۴۹۷۵۸۲۰/۶۴۳۰۹۰۸۲۱۴۱۱

با خرید این مجموعه استثنایی به صورت اصولی و بدون شکست کار خود را انجام دهید

طرح توجیهی جدید پرورش گوسفند

تاريخ : ۱۳٩٢/٩/۱٢ | ٤:٥٥ ‎ب.ظ | نویسنده : مرصادا

اسیدهای چرب غیراشباع با چندین پیوند دوگانه

 

اسیدهای چرب غیراشباع با چندین پیوند دوگانه می­توانند در روندهای تولید مثلی مختلف از طریق سازوکارهای متنوعی تاثیر بگذارند. در این مطالعه تاثیرات مکمل­های اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 بر ویژگی­های تکامل فولیکولی و استروئیدزایی تخمدان و همچنین بیان فاکتور رشد BMP 15 در اووسیت، که در فولیکول­زایی تخمدانی نقش دارد، بررسی شد. 30بز 4-2 ساله­ی غیرشیرده به 3 گروه 10 تایی تقسیم شدند و هر گروه به مدت 50 روز بطور تصادفی با یکی از سه جیره­ی آزمایشی یعنی کنترل، امگا 6 و یا امگا 3 تغذیه شدند. با استفاده از سیدر پروژسترون اقدام به همزمان­سازی چرخه­ی فحلی بز شد. تغییرات روزانه­ی دینامیک فولیکول­های تخمدانی با استفاده از اولتراسونوگرافی، طی چرخه­ی فحلی همزمان­شده ثبت گردید. فولیکول­های تخمدانی در انتهای چرخه­ی فحلی همزمان­شده و پیش از تخمک­ریزی آسپیره­ شدند. مصرف مکمل اسید چرب امگا 6 سبب افزایش تعداد فولیکول­های اندازه­ی متوسط (3-2 میلی­متر) و همچنین بزرگ (4≤ میلی­متر) در گوسفندان شد. تعداد امواج فولیکولی درگوسفندان گروه امگا 6 یک تمایلی به افزایش نسبت به دو گروه دیگر داشت. یک افزایشی در غلظت کلسترول، HDL و همچنین پروژسترون پلاسمایی بز گروه امگا 6 نسبت به گوسفندان گروه­های امگا3 و کنترل مشاهده شد. مکمل­های اسید چرب هیچ اثری بر غلظت پروژسترون مایع فولیکولی نداشتند. بیان رونوشت BMP 15 در اووسیت­های فولیکول­های 4-2 میلی­متر گوسفندان مصرف کننده­ی مکمل­های اسید چرب امگا 3 و امگا 6 بیش از گروه کنترل بود. اما مکمل­های اسید چرب هیچ اثری بر بیان این فاکتور رشد در اووسیت فولیکول­های 5≤ میلی­متری نداشتند. به این ترتیب اسیدهای چرب غیراشباع با چندین پیوند دوگانه و به­ویژه اسیدهای چرب امگا 6، می­توانند با تاثیرگذاری بر بیان فاکتورهای رشد موثر در فولیکول­زایی و همچنین افزایش تعداد فولیکول­ها و استروئیدزایی تخمدان سبب بهبود روند تولید مثلی گوسفند شوند.تاريخ : ۱۳٩٢/٩/۱٢ | ٤:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : مرصادا

پاورپوینت از شیرگیری بره

 

پاورپوینتی در رابطه با از شیرگیری بره ها را براتون آماده کرده ام .متن به صورت لاتین و دست نویس می باشد و از چندین مقاله و مجله ترویجی لاتین استفاده شده است .ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/٩/۳ | ٩:۳۸ ‎ق.ظ | نویسنده : مرصادا

پرورش بره به روش مصنوعی

 

فاکتورهای مهم پرورش گوسفند یکی قیمت بره در بازار و دیگری تعداد بره های از شیر گرفته شده به ازای هر راس گوسفند در سال می باشد.با انجام فعالیت های اصلاحی و سلکسیون ، گوسفندانی با دوقلوزایی ومیزان بره زایی بالا حاصل شده اند که علاوه بر مزیتی که دارد این افزایش مشکل پرورش بره ها را به وجود آورده است.
مقدمه
فاکتورهای مهم پرورش گوسفند یکی قیمت بره در بازار و دیگری تعداد بره های از شیر گرفته شده به ازای هر راس گوسفند در سال می باشد.با انجام فعالیت های اصلاحی و سلکسیون ، گوسفندانی با دوقلوزایی ومیزان بره زایی بالا حاصل شده اند که علاوه بر مزیتی که دارد این افزایش مشکل پرورش بره ها را به وجود آورده است.
کافی نبودن شیر مادر به دلایل مختلف مانند سنگینی زایمان مرگ و میر بره ها را افزایش داده است.هزینه ،زمان، نیروی کاری که صرف کاهش میزان مرگ و میر بره ها که ناشی از گرسنگی بره و فقدان خصوصیات مادری میش است می شود از لحاظ اقتصادی مقادیر زیادی را شامل می شود. برای حل این مشکل پرورش مصنوعی بره ها به عنوان یک راه چاره برگزیده می شود.

به ادامه مطالب برویدادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/٩/۱ | ٤:٢٧ ‎ب.ظ | نویسنده : مرصادا

قوچ های نژاد شال

 

قوچ نژاد شال

 

بره های ماده نژاد شال

 

بره های ماده نژاد شال

 

بره نژاد شال که با وزن متوسط پنج کیلو گرم به دنیا میآید

بره نژاد شال